Назва БРЕНДУ: Mølbro Production A/S

Країна походження / виробництва: Данія

З якого року на ринку: з 1947 року

Товарна група: Обробіток ґрунту

Онлайн каталог

продукції бренду Mølbro

Коротко з  історії

Історія компанії починається зі створення невеликої місцевої кузні в містечку Соро, Данія у 1883 році. З 1947 року кузня продовжує свою історію вже як компанія Mølbro. На сьогоднішній день асортимент продукції налічує 1200 артикулів, а площа виробничих потужностей становить 8,500 м2. Щорічно проектується та виготовляється 1,3 мільйони запчастин до ґрунтообробної та посівної техніки. Близько 30% вироблених запчастин постачаються на конвеєри світових виробників ґрунтообробної техніки, 70% - на aftermarket. Виробничі потужності розміщені в Данії, а офіси з продажу є в Німеччині, Франції, а з 2019 року і в Україні. 85% продукції Molbro іде на експорт.

З 1 лютого 2018 новими власниками Mølbro стали данські машинобудівні компанії TIM Thyregod, I.B.T. A/S та Bo-Dal Holding.

Цінність бренду: Компанія Mølbro Production A/S виготовляє свою продукцію з дотриманням всіх стандартів якості та технологічних процесів, при цьому ціна на запчастини залишається помірною. Запчастини Mølbro встановлюються на техніку таких брендів як Agrolux, Dowdeswell, Fortschritt, Fraugde, Horsch, Gregoire-Besson, Krone KG, Kuhn-Huard, Kverneland, Kyllingstad/Brix, Lemken, Massey-Ferguson, Niemeyer, Rabewerk, Ross, Väderstad, Naud, Vogel & Noot, Överum, Goizin, Kühne, Naud, Pöttinger, Unia, Dalbo, Bourgault, Köckerling.

Якість: Висока

Ціновий сегмент: Середній

Сайт компанії: www.molbro.eu