Назва БРЕНДУ: Walterscheid

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1919 року

Товарна група: карданний вал С / Г

• карданні вали
• муфти
• причіпні системи
• системи стабілізації

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Компанія була заснована Жаном Вальтершайдом в 1919 році. За цей час механізація сільського господарства значно просунулася вперед. Компанія Walterscheid не тільки спостерігала за цими змінами, але і істотно прискорила їх хід за допомогою революційних розробок світового значення. Компанія Walterscheid є частиною міжнародного концерну GKN зі штаб-квартирою в Бірмінгемі (Великобританія). Штат майже 50000 співробітників і річний оборот в розмірі 8,8 млрд. Євро. Концерн GKN представлений в більш ніж 30 країнах. Продукція компанії Walterscheid присутній в сільськогосподарській техніці всіх відомих виробників (CLAAS, JOHN DEERE, НОRSСН, GREAT PLAINS, GERINGOFF, G.BESSON, KRONE ...).

Цінність бренду: Мислити глобально - діяти локально! Постійний діалог з сільгоспвиробниками в усьому світі є базою для практичних розробок виробів, які орієнтовані на спеціальні потреби сільськогосподарської галузі в усіх регіонах світу.

Якість: Технологія Walterscheid оптимально пристосована до різних областей застосування. Тільки оригінальні компоненти і запасні частини Walterscheid зі знаком якості компанії забезпечують продуктивність і максимальний термін служби агрегату.

Ціновий сегмент: високий

Гарантія: 6 місяців або 1250 мотогодин.

Сайт компанії: http://www.gkn-walterscheid.de