Назва БРЕНДУ: DOLZ

Країна походження / виробництва: Іспанія

З якого року на ринку: з 2000 року

Товарна група: Водяні помпи Онлайн каталог

продукції бренду DOLZ

Коротко з  історії

Іспанська компанія Industrias Dolz, S.A., заснована в 1934 році, має більш ніж 85-річний досвід у виробництві водяних насосів для легкових автомобілів і вантажного транспорту для незалежного ринку запчастин, витримуючи високі і найжорсткіші стандарти в точній відповідності зі специфікаціями оригінальних компонентів.

На 50 тисячах квадратних метрах виробничих площ Industrias Dolz S.A. в Іспанії, м Кастельон розміщується найсучасніше обладнання для виробництва водяних насосів. DOLZ - один з дуже небагатьох виробників, який має повний цикл виробництва водяних помп: власне алюмінієве литво.

Цінність бренду: В останні 5 років DOLZ зробив вагомі інвестиції в технічний сектор і оновив виробничі лінії високоточної механічної обробки а також повністю автоматизував складальне виробництво.

Дані інвестиції дозволили до максимуму скоротити персонал на виробництві та запропонувати на ринку продукцію на 100% європейського виробництва за дуже конкурентною ціною.

Компанія Industrias Dolz, S.A. є фахівцем у виробництві водяних помп для вторинного рику, в зв'язку з цим цілий штат інженерів разрабативет посилені варіант оригінального варіанту помпи, тому що 80% продукції DOLZ призначена для афтермаркета, тобто свідомо йде на установку на старий автомобіль з проблемною системою охолодження.

В ході розробок і випробувань помпи DOLZ придбали безліч характеристик, які перевершують вимоги автомобільних концернів для водяних помп, призначених для установки на конвеєр.

Якість: Premium

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 2 років

Сайт компанії https://www.idolz.com