Назва БРЕНДУ: INA - Schaeffler

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1946 року

Товарна група: Двигун

  • Системи ремінного приводу
  • Системи ланцюгових приводів
  • Системи приводу клапана
  • Системи змінного приводу клапана
  • Системи фазування розподільчого вала

Онлайн каталог

продукції бренду INA

Коротко з  історії

Відділення Schaeffler Automotive Aftermarket є досвідченим постачальником компонентів і послуг з продажу систем приводу для пасажирських і вантажних автомобілів: починаючи з систем зчеплення, приводу ГРМ і трансмісії. Відділення займається реалізацією запчастин під брендами LuK, INA і FAG, а також торгового бренду Ruville на вторинному ринку запчастин. Головний офіс відділення знаходиться в м Ланген, Німеччина.
Компанія була заснована в 1946 році в Німеччині братами Георгом і Вільгельмом Шеффлер. У 1949 році доктор Георг Шеффлер розробив новий винахід - голчастий підшипник без кілець, при цьому проявивши нестандартне мислення і творчий підхід. Таким чином пан Шеффлер зробив своєрідний технологічний прорив в цій області, його винахідливий дух і воля до перемоги стали головною стратегією діяльності компанії Schaeffler в наступні роки. Георг Шеффлер помер в 1996 році, але його сім'я - дружина Марія-Елізабет Шеффлер і син Георг Шеффлер продовжують розвивати сімейну справу і по сьогоднішній день.

Цінність бренду: Єдина система управління якістю на всіх заводах по всьому світу гарантує, що всі вироби Schaeffler виготовляються за найвищими стандартами. Безпосередня близькість і доступність для клієнтів завжди була сильною стороною компанії - в якості надійного інженерного партнера, який здатний швидко реагувати на окремі потреби клієнтів.

Якість: Наші лідируючі позиції в якості, технологіях, надійності і економічності, наші зобов'язання постачальника і наш сервіс надовго вселяють впевненість в наших замовників.

Ціновий сегмент: середній

Сайт компанії: www.schaeffler-aftermarket.com.ua