Назва БРЕНДУ: KM Auto Technik Germany

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 2001 року

Товарна група: Компоненти зчеплення

Онлайн каталог

продукції бренду KM

Коротко з  історії

KM Germany володіє більш ніж 25-річним досвідом роботи на незалежному афтермаркеті, та спеціалізується на розробці та маркетингу компонентів зчеплення починаючи з 2001 року.

Цінності бренду: KM Germany – комплексний постачальник зчеплень для вантажних автомобілів на незалежному афтермаркеті запасних частин.
На сьогоднішній день в асортименті KM є 650 ремкомплектів для найбільш популярних легкових та комерційних автомобілів, а також 550 товарних позицій для найпоширеніших вантажних автомобілів. Товарний асортимент для легкових та комерційних автомобілів також включає в себе комплекти HD (Heavy Duty) та HPC (High Performance Clutches) – високоякісні пропозиції для ремонту двомасових маховиків та само-налаштувальних зчеплень. Також в асортименті є чималий вибір підшипників. на вимогу зчеплення для автомобілів з правим кермом.

• ми постачаємо тільки нові запчастини, і не пропонуємо відновлених частин
• товари просто знайти з номерами посилань OE в TecDoc і в каталозі KM Germany
• запасні частини підбирають, а не шукають

Все зчеплення поставляються зі спеціальними посібниками для встановлення, в яких чітко описуються навіть складні етапи ремонту

• встановлюються легко

Наші технічні фахівці пропонують індивідуальне навчання на вимогу, а також забезпечують швидку та кваліфіковану допомогу з технічних питань

• правильне ноу-хау для семінару

Якість: KM Germany сертифікована згідно стандарту ISO 9001, та забезпечує контроль якості на найвищому рівні. Всі зчеплення КМ дуже ретельно тестуються на відповідність рівню якості оригінального виробника. Клієнти та партнери можуть вибирати з широкого асортименту компонентів зчеплення з високою надійністю на основі виняткових стандартів якості. Бренд KM визнаний на міжнародному рівні якості товарів, та являє собою ідеальне поєднання міцності і комфорту водіння. Як надійний партнер на автомобільному афтермаркеті, ми пропонуємо своїм клієнтам гідні умови співпраці, та забезпечуємо доставку наших зчеплень у найкоротші терміни, для того, щоб повністю виконувати запити наших споживачів.

Ціновий сегмент: середній

Сайт компанії: www.kmgermany.de