Назва БРЕНДУ: OSRAM

Країна походження / виробництва: Німеччина

З якого року на ринку: з 1906 року

Товарна група: Автолампи, Інспекційні лампи

  • Головного світла (Галоген)
  • Сигнальні
  • Ксенонові
  • Світлодіодні

Онлайн каталог

продукції бренду

Коротко з  історії

Історія компанії починається з реєстрації торгового знака в Патентному відомстві Берліна в 1906 році. З цього моменту компанія постійно розвивається, винаходячи знову і знову: від газорозрядних ламп і світлодіодного освітлення - до лазерного світла. На сьогоднішній день в портфоліо бренду є численні високотехнологічні рішення в області освітлення і мережевих інтелектуальних додатків.

Саме тому бренд OSRAM традиційно підтримує якість та інновації при розробці та виробництві власної продукції. Компанія вперше здобула популярність в 1920-х роках завдяки своїм продуктам, які технічно перевершують аналоги конкурентів. До 1950 року компанія OSRAM стає безумовним лідером промислового сектора в області світлових рішень.

Поворотним моментом в історії компанії є 1999 рік, коли компанія OSRAM придбала колишній підрозділ Siemens, спеціалізація якого - світлодіодне освітлення. Це стратегічне рішення принесло значну вигоду компанії OSRAM, тому що в 21 столітті освітлення та інші технології майбутнього в цій сфері  ґрунтуються на напівпровідниках. Розвиток цього напрямку триває і зараз: від лазерної технології, яка є революційною в автомобільній сфері, до індустріальних рішень. Таким чином, підтверджуючи, що потенціал цієї технології дійсно не має меж.

Цінності бренду: Компанія OSRAM пропонує великий вибір ламп з покращеними характеристиками для легкових і вантажних автомобілів. Всі продукти не тільки відповідають високим вимогам виробників автотранспорту і мають якість оригінальних запасних частин, а й перевищують встановлені європейські стандарти. Завдяки рішенням OSRAM (які мають виключно тривалий термін служби) Ви можете бути впевнені у відмінному освітленні дорожнього полотна в будь-яких умовах. А це означає більший комфорт і більшу безпеку при скороченні часу простоїв і витрат на обслуговування парку автомобілів.

Якість: Абсолютно вся продукція бренду OSRAM проводиться відповідно до вимог стандартів німецької якості під жорстким контролем центрального офісу компанії і відповідає всім стандартам, включаючи ECE / SAE / CCC, RoHSand REACH certifications, ISO 9001, ISO 14001.

Ціновий сегмент: високий

Гарантія:

Сайт компании: http://www.osram.com/osram_com/