Назва БРЕНДУ: JANTSA

Країна походження / виробництва: Турція

З якого року на ринку: з 1977 року

Товарна група: Диски колісні сталеві для комерційного, промислового та сільськогосподарського обладнання

Онлайн каталог

продукції бренду JANTSA

Коротко з  історії

Компанія JANTSA заснована в 1977 році, JANTSA перетворилася з місцевого цеху з виробництва коліс в найбільш динамічного виробника дисків колісних в світі і одного з провідних виробників комплектуючих в Туреччині, що котирується на Стамбульській фондовій біржі (BIST). Сьогодні 78% компанії залишається у власності родини Черчіоглу, що забезпечує стабільність компанії, підприємницький дух і довгострокову прихильність індустрії виробництва дисків. 

Цінність бренду: JANTSA входить в п'ятірку провідних постачальників в кожній галузі, в якій вона працює, і є одним з найбільш швидкозростаючих виробників дисків колесних  в світі. Глобальне охоплення, швидко зростаюча клієнтська база OEM і постійні інвестиції в персонал і технології визначають конкурентоспроможність за ціною і якістю.

JANTSA - глобально активна сімейна компанія, в якій працюють понад 1000 робітників, а виробнича потужність становить 2,0 мільйона дисків на рік. JANTSA поставляє свою продукцію багатьом відомим OEM-виробникам (AGCO, CATERPILLAR, VOLVO, NEW HOLLAND, MAN, IIECO) і клієнтам на вторинному ринку, при цьому 80% продукції експортується в 85 країн світу. Компанія виробляє диски 300 типорозмірів більш ніж 7000 різних конструкцій, що робить її єдиним виробником, здатним надати повний асортимент дисків для всіх основних категорій важкої техніки.

Якість: 

Оскільки більша частина продукції JANTSA надходить до основних виробників обладнання по всьому світу (OEM), неперевершена якість продукції є ключовою відзнакою JANTSA. Кожен етап виробництва в JANTSA гарантує найвищу якість і надійність продукції.

Постійна здатність відповідати очікуванням клієнтів і перевершувати їх забезпечується суворою політикою щодо якості. Ці керівні принципи закладають основу для повсякденної поведінки кожного співробітника і забезпечують повне задоволення потреб клієнтів.

Сировина  

Якість сировини має велике значення для безпеки сталевих дисків. Для кожного ключового компоненту JANTSA співпрацює з провідними світовими постачальниками, що спеціалізуються на матеріалах для виробництва коліс. JANTSA постійно інвестує в кваліфікований інженерний персонал і сучасне випробувальне обладнання. Ретельний вхідний контроль, що проводиться в металографічних і механічних лабораторіях світового класу, гарантує високий стандарт сталі, фарб, зварювального дроту і напівфабрикатів, які використовуються в виробництві.

Розміри продукту

Зростаюча швидкість, вага транспортного засобу, корисне навантаження і потужність сучасних транспортних засобів вимагають точних розмірів дисків для максимальної безпеки і комфорту водіння. Диски JANTSA  перевіряються на кожному важливому етапі виробництва, включаючи 100% контроль радіального і бічного биття. Безпосередньо перед упаковкою кожне колесо проходить візуальний огляд і отримує сертифікат якості JANTSA. JANTSA також застосовує індивідуальні процедури вимірювання, певні вимогами основних клієнтів.

 Обробка поверхні

Чудова обробка дисків має вирішальне значення для стійкості до іржі і збільшення терміну служби дисків. Фарбувальне підприємство JANTSA, сертифіковане OEM, гарантує подвійний антикорозійний захист, відповідну автомобільним стандартам. Дробеструйне очищення, попередня обробка фосфатом цинку і епоксидне E-покриття максимізують корозійну стійкість продуктів JANTSA у важкодоступних місцях. Володіючи стійкістю до іржі в сольовому тумані до 1000 годин, диски JANTSA встановлюють галузевий стандарт відповідності найсуворішим очікуванням клієнтів.

 Зварка

Багато в чому довговічність колеса визначається якістю з'єднання двох його основних компонентів: диска і обода. Автоматичне зварювання під флюсом і зварювання в середовищі захисного газу виключає людський фактор і забезпечує точність на кожному етапі процесу. Регулярний контроль зварних швів в рамках сертифікації ISO 3834-2 забезпечує найвищу міцність продукції JANTSA.

 Сертифікати  

Якість дисків JANTSA підтверджується великою сертифікацією всіх об'єктів і систем управління. Таким чином, в рамках постійного поліпшення за допомогою систем менеджменту якості ISO 9001 і ISO TS 16949, JANTSA також захищає ресурси навколишнього середовища, приділяючи пріоритетну увагу здоров'ю, безпеці та інформаційної безпеки, дотримуючись системи ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001 та ISO 27001. JANTSA також гарантує якість своєї продукції відповідно до сертифікованих стандартів зварювання ISO 3834 для забезпечення спеціальних зварювальних процесів.

 Технічне співробітництво

Лідерство JANTSA в області якості забезпечується технічною співпрацею з відомими університетами та науковими установами, такими як:

 •  LBF (Fraunhofer Institute)
 • Dokuz Eylul University
 • BV (Bureau Veritas)
 • TÜV
 • TUBITAK
 • TSE (Turkish standards institute)
 • DLG (German Agricultural Society).

Цінність бренду: Продукція JANTSA розроблена, виготовлена ​​і випробувана відповідно до низки міжнародних стандартів, в тому числі:

 • TSE - Turkish Standards Institution
 • ETRTO - European Tire and Rim Technical Organization
 • EUWA - Association of European Wheel Manufacturers
 • SAE - Society of Automotive Engineers
 • JIS - Japanese Industrial Standards
 • TRA - The Tire & Rim Association

Ціновий сегмент: преміум

Сайт компанії https://www.jantsa.com