Назва БРЕНДУ: TAITONG

Країна походження / виробництва: Китай

З якого року на ринку: з 1994 року

Товарна група: Шини автомобільні та вантажні

Онлайн каталог

продукції бренду TAITONG

Коротко з  історії

Компанія Shandong Huasheng Rubber Co., Ltd – професійно займається виробництвом шин. Заснована в 1994 році, займає площину 550 000 м2 в місті Гуанграо, провінція Шаньдун (КНР) та нараховує більше 4500 працівників. 

Цінність бренду: Компанія спеціалізується на виробництві якісних автомобільних та вантажних шин. Компанія виробляє всім відомі бренди вантажних шин такі як: TAITONG, TERRAKING та інші.

Обладнання, яке використовується на виробництві , відповідає світовим стандартам та імпортоване з Німеччини, Японії, Америки та Італії. Завдяки великому потенціалу досліджень та розробок, найточнішому обладнанню та передовим світовим технологіям шини TAITONG експортуються в Європу,  Америку, Близький Схід, Африку та Океанію.

Якість:  З моменту створення компанії, у відповідності з її концепцією – Виробництво якісних шин-, а також шляхом посилення системи контролю якості та реалізації цієї ж стратегії, створенням всесвітньо відомого бренду, компанія стала сучасним та великомасштабним гравцем на світовому ринку.

Усі вантажні шини бренду Taitong пройшли сертифікацію ISO9001, CCC, ISO / TS 16949.2009, INMETRO, DOT и ECE. 

Завдяки передовим технологіям та команді іноземних інженерів Shandong Huasheng Rubber Co., Ltd може покрити потребу всіх вантажних та легкових шин. Річна виробнича потужність складає 3 500 000 одиницьTBR та 15 000 000 одиниць PCR з більш ніж 100 розмірами і формами.

Ціновий сегмент: бюджетний сегмент високої якості

Сайт компанії http://www.kapsentyre.com/subpage_234_144_ABOUTUS.html