вул. В. Дрозда 13
14037, місто Чернігів

GPS 51.534178, 31.252667
Пн-Пт: 9.00 - 18.00
Сб: 9.00 - 14.00
Нд: вихідний
Image

Надає послуги з ремонту
вантажних автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок і пасажирських автобусів європейського виробництва.

Наші фахівці регламентують
міжсервісний інтервал, грунтуючись на рекомендаціях заводу-виготовлювача техніки і виходячи з умов експлуатації транспортного засобу.

Основні напрямки діяльності

  • Будівля станції технічного обслуговування складається з цехів обладнаних оглядовими канавами і підйомниками для ремонту вантажної техніки, для проведення ремонту вузлів і агрегатів (моторний цех, агрегатний цех, токарний цех, акумуляторний цех)
  • День у день транспортні компанії стикаються з необхідністю ремонту авто. Недосконалість дорожнього покриття, перевантаження і безпеку водіїв роблять свою справу. Здійснюючи перевезення по Україні перевізнику важливо мати в своєму розпорядженні якісний автосервіс в будь-якому куточку країни. Підбір та доставка запасних частин, необхідних для ремонту, здійснюються в найкоротші терміни.
Послуги Дальнобой Сервіс Плюс в Чернігові

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).