вул. Авіаторів, 3а  
10002, місто Житомир
GPS 50.2822756, 28.7283249
Пн-Пт: 9.00-18.00
Сб: 9.00-17.00
Нд: вихідний
Image

Надаємо послуги з ремонту
вантажних автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок європейського виробництва, додаткового обладнання. Діагностика та ремонт паливної апаратури різних видів.

Якщо вас цікавлять ціни на ремонт вантажівок -
цінова політика СТО «Форсаж» завжди залишається лояльною. Крім того, що ми використовуємо при виконанні ремонтних робіт високоякісне і надійне обладнання, для корпоративних клієнтів існують гнучкі системи знижок і безліч приємних бонусів.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
  • Крім перерахованих послуг, які включать в себе ремонт вантажних машин, ми пропонуємо установку, настройку і обслуговування тахографів - обладнання, яким повинні бути оснащені, практично, всі категорії комерційного транспорту. Наші майстри працюють з тахографами зарубіжного виробництва. Завдяки тому, що компанія займається реалізацією цього обладнання, підібрати найбільш підходящий тахограф можна на місці, заощаджуючи і час, і гроші.
  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок MAN, DAF, Mercedes, VOLVO ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).