вул. Об'їзна, 27а
47722, місто Тернопіль
GPS 49.5274708, 25.6057736
Пн-Сб: 9.00-18.00
Нд: вихідний
Image

Вантажний автосервіс Тір Сервіс Тернопіль
пропонує послуги з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту, а також комплексному обслуговуванню автопарків.Технічні потужності нашого підприємства дозволяють оперативно обслуговувати всі типи вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів.

Ми обслуговуємо
тягачі, вантажівки, автопоїзда, причепи, напівпричепи, автоцистерни, трали будь-яких марок незалежно від їх віку. Теплі бокси, оснащені найсучаснішим обладнанням, дозволяють обслуговувати всі типи транспортних засобів.

На СТО є послуга транспортування автомобілів до місця ремонту на жорсткому зцепленні.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок VOLVO, DAF, Mercedes,MAN ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).