с. Воля Бартатівська
81551, Львівська обл., Городецький р-н

GPS 49.799137, 23.785121
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пн - Пт: 8.00 - 20.00
Сб: 8.30 - 14.00

Image

Працює на ринку України вже понад 10 років
сертифікований сервісний центр MAN, що забезпечує надання повного комплексу послуг з передпродажної підготовки автомобільної техніки, планового технічного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту.

Дилер і сервіснй партнер
світових виробників комерційної техніки і має можливість здійснювати обслуговування техніки в гарантійний період і, відповідно, підтримувати гарантійні зобов'язання заводів-виробників.

Завдяки тісній і плідній співпраці
з заводами-виробниками західної і східної Європи, сервісна станція займає одне з провідних місць в Україні з продажу автомобілів, спецтехніки, автозапчастин, агрегатів і комплектуючих до вантажних автомобілів і причіпної техніки.

Основні напрямки діяльності

  • Продаж комерційної техніки (вантажних автомобілів, причепів, автобусів і т.д.)
  • Продаж оригінальних запасних частин
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування і ремонти
  • Навчання водіїв економічному водінню
  • Навчання механіків правильної експлуатації автомобілів

Спеціалісти сервісного центру

  • Спеціалісти сервісного центру постійно проходять планове навчання і підвищення кваліфікації в навчальних центрах заводів-виробників під керівництвом їх фахівців
Послуги СТО Трак Драйв Одеса

Багаторічний досвід роботи дає нам можливість залишатися незаперечним лідером серед постачальників вантажних автомобілів і запасних частин до них в західному регіоні України

Пропонуючи співпрацю в сфері продажу автомобілів і причіпної техніки, ТОВ «ТРАК СЕРВІС Львів» гарантує виконання зобов'язань в найкоротші терміни, постачання виключно оригінальної продукції заводів-виробників, гнучкі форми розрахунків, можливість організації поставок власним транспортом підприємства, а головне - індивідуальний підхід до кожного клієнту з урахуванням всіх його побажань і потреб!

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля)