вул. 30-ліття Перемоги, 11
18029, Черкаська обл, м. Черкаси
GPS 49.4199178, 32.0158286,15
Пн-Сб: 9.00-18.00
Нд: вихідний
Image

Вантажний автосервіс TruckON пропонує
послуги з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту, а також комплексному обслуговуванню автопарків.

Технічні потужності нашого підприємства
дозволяють оперативно обслуговувати всі типи вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів. Ми обслуговуємо тягачі, вантажівки, автопоїзда, причепи, напівпричепи, автоцистерни, трали будь-яких марок незалежно від їх віку. Три теплих боксу, оснащені найсучаснішим обладнанням, довжиною 24 метри і висотою 8 метрів, з висотою воріт 4,5 метра, дозволяють обслуговувати всі типи транспортних засобів.

До комплексу вантажного автосервісу TruckON входить
вантажна і легкова автомийка для всіх видів автотранспортних засобів.

Основні напрямки діяльності

  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!
  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок VOLVO, DAF, Mercedes,MAN ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.
Послуги СТО Українське Зерно Полтава

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості

Потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).